Dzień dobry 🙂

Witam Cię serdecznie ! Jestem Krzysztof. Muszę Ci powiedzieć, że lubię swoje imię. Lubię zwracać się do osób, które poznaję mówiąc do nich ich pełnym imieniem. Jest w tym coś pięknego. Od zawsze też zwracałem uwagę na słowa. Mają one wielką siłę.

Moja droga życia rozpoczęła się w Ustrzykach Dolnych. Tam się urodziłem i jako nastolatek pokochałem teatr.

To, co teraz czytasz nie opisuje całego mojego życia. Musisz jednak wiedzieć, że poświęciłem kilkanaście lat by znaleźć odpowiedź na bardzo ważne dla mnie pytanie: co znaczy być aktorem?

Zbiórka, do której Cię zapraszam ma na celu wydanie książki „Aktor też człowiek”. Opisuję w niej, co znaczy być aktorem oraz to, jaką drogę trzeba przebyć w związku z wyborem tego zawodu.

Zachęcam do przeczytania bezpłatnie pierwszych 3 rozdziałów poprzez wypełnienie i wysłanie formularza na dole strony.

Chcę wesprzeć projekt książki

Chcę poznać pozostałe inicjatywy

Książka dedykowana jest dla:
– aktorów
– tych, którzy marzą o tym, by zostać aktorami
– wszystkich, których interesuje świat sztuki widziany oczami praktyka
– wszystkich niezależnie od zawodu, który wykonują

Ta książka to opis całego mojego dotychczasowego życia; sukcesów zawodowych, porażek, doświadczeń życiowych, spotkań z ludźmi, których miałem zaszczyt poznać, m.in. pana Krzysztofa Zanussiego, śp. pana Mieczysława Święcickiego, oraz wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego kim dziś jestem. We wszystkich tych doświadczeniach pragnąłem być zawsze prawdziwy i szczery.
Bycie aktorem nie jest tak proste jakby się mogło wydawać. Ten zawód i brzemię jakie z niego wynika może człowieka naprawdę przytłoczyć. Książka jest owocem mojego doświadczenia dzięki któremu zostałem aktorem.

Dziś wiem, że ten zawód może uczynić człowieka lepszym jeśli będzie wymagał od siebie prawdy.
W książce możesz przeczytać:

– o mojej największej roli teatralnej
– o tym, jak radzę sobie, gdy zaczynam się porównywać z innymi
– dlaczego teatr może być piękny
– dlaczego wychodzę na scenę
– jak wygląda mój proces przygotowania roli
– jak ważna jest sfera mentalna u aktora
– jak ważne są porażki w naszym życiu
– czy warto myśleć o zrobieniu kariery

Książka „Aktor też człowiek” jest wspaniałym opisem przeżyć i doświadczeń dla kogo rozwój wewnętrzny jest ważny. Porusza ona także wątpliwości związane z zawodem aktora. Przybliża drogę jaką musi przebyć każdy, kto decyduję się zostać zawodowym aktorem. Aktor odczyta ją jakby była pisana tylko dla aktorów, jednak stanowi ona uniwersalne kompendium wiedzy i przeżyć przez, które musi przejść każdy człowiek.

Przeczytaj bezpłatnie 3 pierwsze rozdziały mojej książki i poznaj wartość, którą chcę przekazać. uzupełnij formularz niżej, a ja w odpowiedzi prześlę Tobie materiał.